Digital salgsoppgave
Stovnerbakken 86
Prisantydning
Objektet er solgt!
Familievennlig 4-roms rekkehus over 2 plan | Garasje m/ elbillader | Balkong og terrasse | Nærhet til natur og byliv!
- Boligtype
- Rekkehus
- Eierform
- Andel
- Andelsnummer
- 84
- Antall soverom
- 3 soverom
- Etasje
- 2
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 121 m²
- Bruksareal (BRA)
- 121 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 44 m²
- Fellesutgifter
- kr 7 107,- / mnd
- Prisantydning
- kr 4 900 000,-
- Omkostninger
- kr 29 443,-
- Fellesgjeld
- kr 296 806,-
- Totalpris
- kr 5 226 249,-
- Fellesformue
- kr 3 756,-
- Byggeår
- 1968
- Energimerking
- C (Rød)
- Tomt
- Eiet tomt 37 248 m²
- Matrikkel
- knr. 0301, gnr. 102, bnr. 616
- Oppdragsnummer
- 32250289
| Prisantydning | 4 900 000,- |
| Andel av fellesgjeld | 296 806,- |
| Gebyr utlysing forkjøpsrett (kjøper) | 8 213,- |
| Pantattest kjøper | 240,- |
| Tingl.gebyr BRL-skjøte | 545,- |
| Tingl.gebyr pantedokument BRL | 545,- |
| Boligkjøperpakken Gjensidige | 9 950,- |
| Boligkjøperpakken Gjensidige | 9 950,- |
| TOTALPRIS | 5 226 249,- |
Vennligst ta kontakt med megler om budgivningen.
Få full oversikt