Digital salgsoppgave
Kråkstadveien 1
Prisantydning
Objektet er solgt!
Ski sentrum - Flott 1-roms toppleilighet. Intet innsyn | Vestvendt balkong på 4,5 kvm. | Oppusset bad og nytt kjøkken
- Boligtype
- Leilighet
- Eierform
- Andel
- Andelsnummer
- 12
- Etasje
- 4
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 26 m²
- Bruksareal (BRA)
- 31 m²
- Eksternt bruksareal (BRA-e)
- 5 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 4 m²
- Fellesutgifter
- kr 3 763,- / mnd
- Prisantydning
- kr 2 150 000,-
- Omkostninger
- kr 65 150,-
- Fellesgjeld
- kr 111 417,-
- Totalpris
- kr 2 326 567,-
- Energimerking
- E (Gul)
- Tomt
- Eiet tomt 2 456 m²
- Matrikkel
- knr. 3207, gnr. 135, bnr. 10, snr. 40
- Oppdragsnummer
- 2250014
| Prisantydning | 2 150 000,- |
| Andel av fellesgjeld | 111 417,- |
| Pantattest kjøper | 260,- |
| Tingl.gebyr pantedokument | 545,- |
| Tingl.gebyr skjøte | 545,- |
| 2,5% dokumentavgift | 63 800,- |
| TOTALPRIS | 2 326 567,- |
Vennligst ta kontakt med megler om budgivningen.
Få full oversikt