Digital salgsoppgave • Prosjektenhet
Lillevannsveien 63 B
Prisantydning
kr 17 900 000,-
- Omkostninger
- kr 102 920,-
- Totalpris
- kr 18 002 920,-
Lillevannsveien 63B
- Boligtype
- Enebolig
- Eierform
- Eierseksjon
- Antall soverom
- 3 soverom
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 167 m²
- Bruksareal (BRA)
- 167 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 23 m²
- Fellesutgifter
- kr 1 572,- / mnd
- Prisantydning
- kr 17 900 000,-
- Omkostninger
- kr 102 920,-
- Totalpris
- kr 18 002 920,-
- Energimerking
- None (Ingen)
- Tomt
- Eiet tomt 360 m²
- Matrikkel
- knr. 0301, gnr. 33, bnr. 897, snr. 8
- Oppdragsnummer
- 15025003
| Prisantydning | 17 900 000,- |
| Tingl.gebyr skjøte | 585,- |
| Pantattest kjøper | 200,- |
| Tinglysing pantedokument (kjøper) | 585,- |
| Etableringskostnad for sameiet | 5 000,- |
| Forskudd felleskostnader | 15 000,- |
| 2,5% dokumentavgift | 81 550,- |
| TOTALPRIS | 18 002 920,- |
- Salgsoppgave
- Grunnboksutskrift.pdf
- Ortofoto A4.pdf
- 5458 Budsjett Lillevannsveien 63 A-J.pdf
- 5458 Vedtekter Lillevannsveien 62 A-J Boligsameie 20.06.2025.pdf
- Arealbekreftelse.pdf
- Servitutter.pdf
- Tegninger - Hus J.pdf
- Tegning - Garasjeplan.pdf
- Kjøkkenbeskrivelse.pdf
- Tegninger - Hus G.pdf
- Oversiktskart A4.pdf
- Tegninger - Hus F.pdf
- Reguleringsbestemmelser S-2751.pdf
- Nabolagsprofil.pdf
- Utomhusplan.pdf
- Alternativt kjøkken.pdf
- Parselloversikt utearealer.pdf
- Arkitektens tanker.pdf
- Rammetillatelser.pdf
- Leveransebeskrivelse.pdf
- Reguleringskart A3.pdf
- Tegninger - Hus H.pdf
- Prosjektleders ambisjon.pdf
- Gå til budgivning