Digital salgsoppgave
Øvre Elverhøy 28
Prisantydning
kr 7 200 000,-
- Omkostninger
- kr 201 140,-
- Totalpris
- kr 7 401 140,-
Innholdsrik og velholdt familiebolig med barnevennlig beliggenhet, solrike uteplasser og integrert dobbelgarasje.
- Boligtype
- Enebolig
- Eierform
- Selveier
- Antall soverom
- 5 soverom
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 315 m²
- Bruksareal (BRA)
- 315 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 48 m²
- Kommunale avgifter
- kr 14 309,- / år
- Prisantydning
- kr 7 200 000,-
- Omkostninger
- kr 201 140,-
- Totalpris
- kr 7 401 140,-
- Byggeår
- 2003
- Energimerking
- B (Lysegrønn)
- Tomt
- Eiet tomt 814 m²
- Matrikkel
- knr. 3403, gnr. 8, bnr. 125
- Oppdragsnummer
- 22260021
| Prisantydning | 7 200 000,- |
| Pantattest kjøper | 240,- |
| Tingl.gebyr pantedokument | 500,- |
| Tingl.gebyr skjøte | 500,- |
| Boligkjøperpakken Gjensidige | 19 900,- |
| 2,5% dokumentavgift | 180 000,- |
| TOTALPRIS | 7 401 140,- |
- Gå til budgivning
Få full oversikt