Digital salgsoppgave

Tønsberggata 8

  • 0464 Oslo
  • OSLO kommune

Dette objektet er solgt!

Handlinger
Prisantydning
Objektet er solgt!
Lekker og moderne 3-roms leilighet. Generøs takhøyde. Klassisk gård. Originale tregulv. Svært attraktiv beliggenhet!
Boligtype
Leilighet
Eierform
Andel
Andelsnummer
33
Antall soverom
2 soverom
Etasje
2
Internt bruksareal (BRA-i)
61 m²
Bruksareal (BRA)
78 m²
Eksternt bruksareal (BRA-e)
17 m²
Fellesutgifter
kr 3 195,- / mnd
Prisantydning
kr 5 900 000,-
Fellesgjeld
kr 15 526,-
Totalpris
kr 5 915 526,-
Fellesformue
kr 4 004,-
Byggeår
1932
Energimerking
None (Ingen)
Tomt
Leid tomt 2 737 m²
Matrikkel
knr. 0301, gnr. 221, bnr. 103
Oppdragsnummer
25251553
Prisantydning5 900 000,-
Andel av fellesgjeld15 526,-
TOTALPRIS5 915 526,-

• Sett deg godt inn objektet og les salgsoppgaven nøye før du gir bud. Du kan spørre megler for mer informasjon om budgivingsprosessen.

Vennligst ta kontakt med megler om budgivningen.

  • Valg av eiendomsmeglingsforetak skal være frivillig. Eiendomsmeglingsforetak kan ikke inngå oppdrag om eiendomsmegling dersom inngåelsen av oppdraget er satt som vilkår i avtale om annet enn eiendomsmegling, f.eks. tilbud om lån eller andre banktjenester, jf. Lov om eiendomsmegling § 6-3 (3).

Få full oversikt

EIE portalen - ditt boligunivers