Digital salgsoppgave
Hamang terrasse 37
Prisantydning
Objektet er solgt!
Meget lekker og romslig 4-roms med høy standard fra 2025 - 3 soverom og 2 bad + vaskerom - Peis, heis og garasje
- Boligtype
- Leilighet
- Eierform
- Eierseksjon
- Antall soverom
- 3 soverom
- Etasje
- 3
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 135 m²
- Bruksareal (BRA)
- 146 m²
- Eksternt bruksareal (BRA-e)
- 11 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 19 m²
- Fellesutgifter
- kr 5 654,- / mnd
- Prisantydning
- kr 11 950 000,-
- Omkostninger
- kr 300 250,-
- Fellesgjeld
- kr 10 367,-
- Totalpris
- kr 12 260 617,-
- Fellesformue
- kr 72 585,-
- Byggeår
- 1985
- Energimerking
- None (Ingen)
- Tomt
- Eiet tomt 40 189 m²
- Matrikkel
- knr. 3201, gnr. 81, bnr. 21, snr. 39
- Oppdragsnummer
- 36251672
| Prisantydning | 11 950 000,- |
| Andel av fellesgjeld | 10 367,- |
| 2,5% dokumentavgift | 300 250,- |
| TOTALPRIS | 12 260 617,- |
Vennligst ta kontakt med megler om budgivningen.
Få full oversikt