Digital salgsoppgave

Landøyveien 32

  • 1394 Nesbru
  • Asker kommune
Handlinger
Budgivning
Prisantydning
kr 18 300 000,-
Omkostninger
kr 478 750,-
Totalpris
kr 18 778 750,-
SJØNÆR BELIGGENDE ENEBOLIG PÅ IDYLLISKE LANDØYA - UTLEIEDEL - PÅKOSTET - INNHOLDSRIK - PENT OPPARBEIDET TOMT - GARASJE
Boligtype
Enebolig
Eierform
Selveier
Antall soverom
5 soverom
Internt bruksareal (BRA-i)
286 m²
Bruksareal (BRA)
318 m²
Eksternt bruksareal (BRA-e)
32 m²
Balkong/Terrasse (TBA)
5 m²
Kommunale avgifter
kr 21 500,- / år
Prisantydning
kr 18 300 000,-
Omkostninger
kr 478 750,-
Totalpris
kr 18 778 750,-
Byggeår
1988
Energimerking
C (Lysegrønn)
Tomt
Eiet tomt 954 m²
Matrikkel
knr. 3203, gnr. 39, bnr. 1552
Oppdragsnummer
36260123
Prisantydning18 300 000,-
Pantattest kjøper (avsatt)260,-
Tingl.gebyr pantedokument545,-
Tingl.gebyr skjøte545,-
Boligkjøperpakken Gjensidige19 900,-
2,5% dokumentavgift457 500,-
TOTALPRIS18 778 750,-

Få full oversikt

EIE portalen - ditt boligunivers