Digital salgsoppgave

Per Waalers vei 9

  • 1360 Fornebu
  • Bærum kommune

Vi gjør oppmerksom på at denne tjenesten kan gjøre feil

Tjenesten «Spør om boligen» er KI-drevet med blant annet OpenAI sin GPT-motor, og kan derfor gi ufullstendige svar. Tjenesten er ment for å gi korte svar på de fleste spørsmål om boligen, men feil/uklarheter kan dessverre oppstå. Tjenesten kan ikke foreta skjønnsmessige og/eller rettslige vurderinger.

Ved å velge å benytte tjenesten bekrefter du å være kjent med dette, og at opplysningene som fremkommer ikke er tilstrekkelig til å inngi bud eller inngå avtale om kjøp. Som interessent/budgiver er du selv ansvarlig for å gjøre deg kjent med opplysningene om boligen som gis i salgsdokumentene slik som bla. tilstandsrapport, salgsoppgave og egenerklæring.

Aia Eie profilbildeHei! Jeg er AIA, vår virtuelle meglerassistent ✨

Spør meg om det du lurer på, og jeg skal forsøke å finne svarene for deg.

Du kan bruke et naturlig språk, og stille spørsmål som:

  • "Hvordan er utsikten?"
  • "Er det noe i tilstandsrapporten jeg bør merke meg?"

Takk for tilbakemeldingen!

Det gjøres oppmerksom på at tjenesten «Spør om boligen» er KI-drevet med blant annet OpenAI sin GPT-motor, og kan derfor gi ufullstendige svar. Tjenesten er ment for å gi korte svar på de fleste spørsmål om boligen, men feil/uklarheter kan dessverre oppstå. Tjenesten kan ikke foreta skjønnsmessige og/eller rettslige vurderinger. Opplysningene som fremkommer ved bruk av denne tjenesten er ikke tilstrekkelig til å inngi bud eller inngå avtale om kjøp. Som interessent/budgiver er du selv ansvarlig for å gjøre deg kjent med opplysningene om boligen som gis i salgsdokumentene slik som bla. tilstandsrapport, salgsoppgave og egenerklæring.
Handlinger
Budgivning
Prisantydning
kr 13 400 000,-
Omkostninger
kr 346 300,-
Totalpris
kr 13 746 300,-
Lekker og moderne endeleilighet på attraktive Fornebu | Solrik terrasse | 3 sov og 2 bad | Garasjeplass m/el.l.
Boligtype
Leilighet
Eierform
Eierseksjon
Antall soverom
3 soverom
Etasje
1
Internt bruksareal (BRA-i)
101 m²
Bruksareal (BRA)
106 m²
Eksternt bruksareal (BRA-e)
5 m²
Balkong/Terrasse (TBA)
23 m²
Fellesutgifter
kr 5 730,- / mnd
Prisantydning
kr 13 400 000,-
Omkostninger
kr 346 300,-
Totalpris
kr 13 746 300,-
Byggeår
2020
Energimerking
C (Grønn)
Tomt
Eiet tomt 24 m²
Matrikkel
knr. 3201, gnr. 41, bnr. 2547, snr. 72
Oppdragsnummer
36260231
Prisantydning13 400 000,-
Pantattest kjøper (avsatt)260,-
Tingl.gebyr pantedokument545,-
Tingl.gebyr skjøte545,-
Boligkjøperpakken Gjensidige9 950,-
2,5% dokumentavgift335 000,-
TOTALPRIS13 746 300,-

Få full oversikt

EIE portalen - ditt boligunivers