Digital salgsoppgave
Tungata 10
Prisantydning
Objektet er solgt!
Pen 3-romsleilighet i 2. etasje i "blokkan" på
Garpa | Heis i bygget | Lave felleskostnader,
og fellesgjeld
- Boligtype
- Leilighet
- Eierform
- Borettslag
- Antall soverom
- 2 soverom
- Etasje
- 2
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 85 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 15 m²
- Bruttoareal (BTA)
- 91 m²
- Fellesutgifter
- kr 6 071,- / mnd
- Prisantydning
- kr 2 170 000,-
- Omkostninger
- kr 1 200,-
- Fellesgjeld
- kr 105 097,-
- Totalpris
- kr 2 276 297,-
- Fellesformue
- kr 103 322,-
- Byggeår
- 1973
- Energimerking
- E
- Matrikkel
- knr.5038, gnr.18, bnr.596,
- Oppdragsnummer
- 370240032
| Prisantydning | 2 170 000,- |
| Andel av fellesgjeld | 105 097,- |
| Pantattest kjøper | 200,- |
| Tingl.gebyr BRL-skjøte - Statens Kartverk | 500,- |
| Tingl.gebyr pantedokument BRL - Statens Kartverk | 500,- |
| TOTALPRIS | 2 276 297,- |
Som interessent eller budgiver er du selv ansvarlig for å gjøre deg kjent med informasjonen om eiendommen som fremgår av salgsdokumentene. Det tas forbehold om eventuelle feil i den digitale salgsoppgaven.
Vennligst ta kontakt med megler om budgivningen.
Få full oversikt