Digital salgsoppgave
Mannsverk 64
Prisantydning
kr 3 490 000,-
- Fellesgjeld
- kr 151 925,-
- Omkostninger
- kr 22 556,-
- Totalpris
- kr 3 664 481,-
Mannsverk | Moderne og lys 2-roms med skjermet innglasset balkong på 17,5 kvm | Oppgradert bad (2023) og kjøkken (2020)
- Boligtype
- Leilighet
- Eierform
- Aksje
- Antall soverom
- 1 soverom
- Etasje
- 2
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 58 m²
- Bruksareal (BRA)
- 76 m²
- Innglasset balkong (BRA-b)
- 18 m²
- Fellesutgifter
- kr 4 447,- / mnd
- Prisantydning
- kr 3 490 000,-
- Omkostninger
- kr 22 556,-
- Fellesgjeld
- kr 151 925,-
- Totalpris
- kr 3 664 481,-
- Fellesformue
- kr 296,-
- Byggeår
- 1958
- Energimerking
- G (Grønn)
- Tomt
- Leid tomt 48 705 m²
- Matrikkel
- knr. 4601, gnr. 160, bnr. 797
- Oppdragsnummer
- 37260318
| Prisantydning | 3 490 000,- |
| Andel av fellesgjeld | 151 925,- |
| Noteringsgebyr | 2 943,- |
| Boligkjøperpakken Gjensidige | 9 950,- |
| Eierskiftegebyr i boligaksjeselskap | 9 663,- |
| TOTALPRIS | 3 664 481,- |
- Salgsoppgave
- TILSTANDSRAPPORT.pdf
- EGENERKLÆRING..pdf
- ENERGIATTEST.pdf
- Nabolagsprofil-4803620.pdf
- BASISKART.pdf
- PLANINFO.pdf
- Innkalling til Generalforsamling Mannsverk Boliglag AS 2025.pdf
- Innkalling til Generalforsamling Mannsverk Boliglag AS.pdf
- VEDTEKTER.pdf
- HUSORDENSREGLER.pdf
- Gjensidige Produktark Boligkjøperforsikring 1-sidig til Salgsoppgave.pdf
- Fordeling Felleskostnader 2025.pdf
- Gjensidige Produktark Boligkjøperpakke 1-sidig til Salgsoppgave.pdf
- Gå til budgivning