Digital salgsoppgave

Almedalsveien 14B

  • 3030 Drammen
  • Drammen kommune
Handlinger
Budgivning
Prisantydning
kr 3 190 000,-
Omkostninger
kr 100 890,-
Totalpris
kr 3 290 890,-
Eneboligtomt på 3,6 mål med byggekvote i 2025 - barnevennlig - grensende mot skog!
Boligtype
Annet
Eierform
Selveier
Prisantydning
kr 3 190 000,-
Omkostninger
kr 100 890,-
Totalpris
kr 3 290 890,-
Energimerking
None (Ingen)
Tomt
Eiet tomt 3 627 m²
Matrikkel
knr. 3301, gnr. 80, bnr. 1662
Oppdragsnummer
46250148
Prisantydning3 190 000,-
Pantattest kjøper240,-
Tingl.gebyr pantedokument500,-
Tingl.gebyr skjøte500,-
Tryg Boligkjøperpakke - selveid bolig/fritid (valgfri)19 900,-
2,5% dokumentavgift79 750,-
TOTALPRIS3 290 890,-

Få full oversikt

EIE portalen - ditt boligunivers