Digital salgsoppgave
Vækerøveien 130H
Prisantydning
Objektet er solgt!
Trivelig og moderne 2-roms pusset opp i 2019 | Solrik balkong | Garasjeplass | V.vann/TV/nett inkl. | Rolig beliggenhet
- Boligtype
- Leilighet
- Eierform
- Andel
- Andelsnummer
- 70
- Antall soverom
- 1 soverom
- Etasje
- 1
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 56 m²
- Bruksareal (BRA)
- 60 m²
- Eksternt bruksareal (BRA-e)
- 4 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 11 m²
- Fellesutgifter
- kr 5 253,- / mnd
- Prisantydning
- kr 4 800 000,-
- Fellesgjeld
- kr 79 082,-
- Totalpris
- kr 4 879 082,-
- Byggeår
- 1976
- Energimerking
- D (Rød)
- Tomt
- Eiet tomt 22 167 m²
- Matrikkel
- knr. 0301, gnr. 28, bnr. 955
- Oppdragsnummer
- 50250354
| Prisantydning | 4 800 000,- |
| Andel av fellesgjeld | 79 082,- |
| TOTALPRIS | 4 879 082,- |
Vennligst ta kontakt med megler om budgivningen.
Få full oversikt