Digital salgsoppgave
Lørenvangen 6A
Prisantydning
kr 7 800 000,-
- Omkostninger
- kr 206 300,-
- Totalpris
- kr 8 006 300,-
Rålekker 3-roms leilighet fra 2024 - To herlige balkonger - God planløsning - Garasjeplass m/lader - Må ses!
- Boligtype
- Leilighet
- Eierform
- Eierseksjon
- Antall soverom
- 2 soverom
- Etasje
- 5
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 65 m²
- Bruksareal (BRA)
- 70 m²
- Eksternt bruksareal (BRA-e)
- 5 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 13 m²
- Fellesutgifter
- kr 4 449,- / mnd
- Prisantydning
- kr 7 800 000,-
- Omkostninger
- kr 206 300,-
- Totalpris
- kr 8 006 300,-
- Fellesformue
- kr 6 326,-
- Byggeår
- 2024
- Energimerking
- A (Grønn)
- Tomt
- Eiet tomt 1 286 m²
- Matrikkel
- knr. 0301, gnr. 124, bnr. 315, snr. 53
- Oppdragsnummer
- 71260098
| Prisantydning | 7 800 000,- |
| Pantattest kjøper | 260,- |
| Tingl.gebyr skjøte | 545,- |
| Tingl.gebyr pantedokument | 545,- |
| Boligkjøperpakken Gjensidige | 9 950,- |
| 2,5% dokumentavgift | 195 000,- |
| TOTALPRIS | 8 006 300,- |
- Gå til budgivning
Få full oversikt