Digital salgsoppgave
Nordvikvegen 231
Prisantydning
kr 7 800 000,-
- Omkostninger
- kr 206 190,-
- Totalpris
- kr 8 006 190,-
Strøken 4-roms endeleilighet fra 2023 med stor balkong. Nydelige sol- og utsiktsforhold. Garasjeplass.
- Boligtype
- Leilighet
- Eierform
- Eierseksjon
- Antall soverom
- 3 soverom
- Etasje
- 4
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 92 m²
- Bruksareal (BRA)
- 97 m²
- Eksternt bruksareal (BRA-e)
- 5 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 26 m²
- Fellesutgifter
- kr 5 714,- / mnd
- Prisantydning
- kr 7 800 000,-
- Omkostninger
- kr 206 190,-
- Totalpris
- kr 8 006 190,-
- Fellesformue
- kr 21 094,-
- Byggeår
- 2023
- Energimerking
- B (Ingen)
- Tomt
- Eiet tomt 4 427 m²
- Matrikkel
- knr. 3403, gnr. 1, bnr. 1087, snr. 12
- Oppdragsnummer
- 72260151
| Prisantydning | 7 800 000,- |
| Pantattest kjøper | 240,- |
| Tingl.gebyr pantedokument | 500,- |
| Tingl.gebyr skjøte | 500,- |
| Boligkjøperpakken Gjensidige | 9 950,- |
| 2,5% dokumentavgift | 195 000,- |
| TOTALPRIS | 8 006 190,- |
- Gå til budgivning
Få full oversikt