Digital salgsoppgave
Sørliveien 676
Prisantydning
kr 3 900 000,-
- Omkostninger
- kr 118 490,-
- Totalpris
- kr 4 018 490,-
Meget romslig enebolig i Storvassbotn | Strålende utsikt og solforhold | 3179 m² tomt | Carport med takterrasse
- Boligtype
- Enebolig
- Eierform
- Selveier
- Antall soverom
- 7 soverom
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 343 m²
- Bruksareal (BRA)
- 343 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 79 m²
- Kommunale avgifter
- kr 8 992,- / år
- Prisantydning
- kr 3 900 000,-
- Omkostninger
- kr 118 490,-
- Totalpris
- kr 4 018 490,-
- Byggeår
- 1958
- Energimerking
- E (Gul)
- Tomt
- Eiet tomt 3 179 m²
- Matrikkel
- knr. 5503, gnr. 75, bnr. 11
- Oppdragsnummer
- 8250303
| Prisantydning | 3 900 000,- |
| Ting.gebyr skjøte | 545,- |
| Tingl.gebyr pantedokument | 545,- |
| Boligkjøperpakken Gjensidige | 19 900,- |
| 2,5% dokumentavgift | 97 500,- |
| TOTALPRIS | 4 018 490,- |
- Gå til budgivning
Få full oversikt