Digital salgsoppgave
Kaptein Oppegaards vei 3G
Prisantydning
kr 5 450 000,-
- Fellesgjeld
- kr 314 597,-
- Omkostninger
- kr 155 380,-
- Totalpris
- kr 5 919 977,-
Lys 3-roms m/ekstra innredet loftsrom på attraktive Nordstrand | Vestvendt balkong | Bad oppgradert 2025 | Garasje
- Boligtype
- Leilighet
- Eierform
- Eierseksjon
- Antall soverom
- 2 soverom
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 68 m²
- Bruksareal (BRA)
- 86 m²
- Eksternt bruksareal (BRA-e)
- 18 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 8 m²
- Fellesutgifter
- kr 7 523,- / mnd
- Prisantydning
- kr 5 450 000,-
- Omkostninger
- kr 155 380,-
- Fellesgjeld
- kr 314 597,-
- Totalpris
- kr 5 919 977,-
- Byggeår
- 1957
- Energimerking
- D (Gul)
- Tomt
- Eiet tomt 1 973 m²
- Matrikkel
- knr. 0301, gnr. 181, bnr. 504, snr. 10
- Oppdragsnummer
- 84260014
| Prisantydning | 5 450 000,- |
| Andel av fellesgjeld | 314 597,- |
| Pantattest kjøper | 240,- |
| Tingl.gebyr pantedokument | 545,- |
| Tingl.gebyr skjøte | 545,- |
| Boligkjøperpakken Gjensidige | 9 950,- |
| 2,5% dokumentavgift | 144 100,- |
| TOTALPRIS | 5 919 977,- |
- Salgsoppgave
- Tilstandsrapport.pdf
- Egenerklæring.pdf
- Energiattest.pdf
- 2025 Innkalling ordinært årsmøte Sameiet Kaptein Oppegaards Vei 3 G-H.pdf
- Megleropplysninger.pdf
- Reguleringskart.pdf
- Garasje - Ferdigattest - 1975.pdf
- Bruksendring av loftsbod - Plan loft.pdf
- Bruksendring av loftsbod - Ferdigattest.pdf
- Ortofoto.pdf
- Rehabilitering av tre piper - Ferdigattest - 2019.pdf
- Vedtekter - Sameiet Kaptein Oppegårdsvei 1 - Vedtatt uvisst, sist endret 2019-06-19.pdf
- Balkonger - Plan + snitt m.m. - 1998.pdf
- Bruksendring kjeller - Ferdigattest - 2022.pdf
- Reguleringsplan for småhusområder.pdf
- Balkonger - Ferdigattest - 2000.pdf
- Garasje - Tegninger - 1973.pdf
- Bruksendring kjeller - Plan kjeller - 2020.pdf
- Vaaningshus - Plan-fasade-snitt - 1965.pdf
- Vaaningshus - Ferdigattest - 1973.pdf
- Husordensregler for Sameiet Kaptein Oppegaardsvei 3GH.pdf