Digital salgsoppgave
Finnsrudveien 14B
Prisantydning
kr 7 500 000,-
- Omkostninger
- kr 198 800,-
- Totalpris
- kr 7 698 800,-
Påkostet bolig fra 2023 nær Asker sentrum. Solrik terrasse og hage. Garasje. Barnevennlig og idyllisk ved Asker golfbane
- Boligtype
- Tomannsbolig
- Eierform
- Eierseksjon
- Antall soverom
- 2 soverom
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 88 m²
- Bruksareal (BRA)
- 88 m²
- Eksternt bruksareal (BRA-e)
- 18 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 18 m²
- Kommunale avgifter
- kr 23 097,- / år
- Prisantydning
- kr 7 500 000,-
- Omkostninger
- kr 198 800,-
- Totalpris
- kr 7 698 800,-
- Byggeår
- 2023
- Energimerking
- C (Lysegrønn)
- Tomt
- Eiet tomt 852 m²
- Matrikkel
- knr. 3203, gnr. 2, bnr. 530, snr. 2
- Oppdragsnummer
- 85251153
| Prisantydning | 7 500 000,- |
| Pantattest kjøper | 260,- |
| Tingl.gebyr pantedokument | 545,- |
| Tingl.gebyr skjøte | 545,- |
| Tryg Boligkjøperpakke - andel/aksje/eierseksjon (valgfri) | 9 950,- |
| 2,5% dokumentavgift | 187 500,- |
| TOTALPRIS | 7 698 800,- |
- Gå til budgivning
Få full oversikt