Digital salgsoppgave
Gjellum terrasse 1A
Prisantydning
Objektet er solgt!
Meget pen 3-roms sentralt i Heggedal - Flott utsikt til Gjellumvannet - Garasje - Kort vei til kollektivt
- Boligtype
- Leilighet
- Eierform
- Eierseksjon
- Antall soverom
- 2 soverom
- Etasje
- 2
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 77 m²
- Bruksareal (BRA)
- 89 m²
- Eksternt bruksareal (BRA-e)
- 12 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 10 m²
- Fellesutgifter
- kr 5 546,- / mnd
- Kommunale avgifter
- kr 19 552,- / år
- Prisantydning
- kr 4 450 000,-
- Omkostninger
- kr 123 470,-
- Fellesgjeld
- kr 127 280,-
- Totalpris
- kr 4 700 750,-
- Fellesformue
- kr 44 790,-
- Byggeår
- 1955
- Energimerking
- E (Oransje)
- Tomt
- Eiet tomt 6 956 m²
- Matrikkel
- knr. 3203, gnr. 78, bnr. 149, snr. 3
- Oppdragsnummer
- 85260065
| Prisantydning | 4 450 000,- |
| Andel av fellesgjeld | 127 280,- |
| Pantattest kjøper | 260,- |
| Tingl.gebyr pantedokument | 545,- |
| Tingl.gebyr skjøte | 545,- |
| Boligkjøperpakken Gjensidige | 9 950,- |
| 2,5% dokumentavgift | 112 170,- |
| TOTALPRIS | 4 700 750,- |
Vennligst ta kontakt med megler om budgivningen.
Få full oversikt