Digital salgsoppgave
Lauras vei 8 D
Prisantydning
kr 2 990 000,-
- Omkostninger
- kr 96 000,-
- Totalpris
- kr 3 086 000,-
UNIK ANLEDNING - Her bor man på enden, nesten som en liten enebolig med hage på 3 sider. Meget bra solforhold! Parkering
- Boligtype
- Rekkehus
- Eierform
- Eierseksjon
- Antall soverom
- 2 soverom
- Etasje
- 1
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 68 m²
- Bruksareal (BRA)
- 73 m²
- Fellesutgifter
- kr 2 000,- / mnd
- Kommunale avgifter
- kr 11 484,- / år
- Prisantydning
- kr 2 990 000,-
- Omkostninger
- kr 96 000,-
- Totalpris
- kr 3 086 000,-
- Fellesformue
- kr 672,-
- Byggeår
- 1993
- Energimerking
- D (Gul)
- Tomt
- Eiet tomt 3 854 m²
- Matrikkel
- knr. 3907, gnr. 149, bnr. 251, snr. 12
- Oppdragsnummer
- 87260097
| Prisantydning | 2 990 000,- |
| Tingl.gebyr pantedokument | 545,- |
| Tingl.gebyr skjøte | 545,- |
| Pantattest kjøper | 260,- |
| Boligkjøperpakken Gjensidige | 19 900,- |
| 2,5% dokumentavgift | 74 750,- |
| TOTALPRIS | 3 086 000,- |
Som interessent eller budgiver er du selv ansvarlig for å gjøre deg kjent med informasjonen om eiendommen som fremgår av salgsdokumentene. Det tas forbehold om eventuelle feil i den digitale salgsoppgaven.
- Gå til budgivning
Få full oversikt