Digital salgsoppgave

Nedre Flatåsveg 23 A

  • 7099 Flatåsen
  • Trondheim kommune

Vi gjør oppmerksom på at denne tjenesten kan gjøre feil

Tjenesten «Spør om boligen» er KI-drevet med blant annet OpenAI sin GPT-motor, og kan derfor gi ufullstendige svar. Tjenesten er ment for å gi korte svar på de fleste spørsmål om boligen, men feil/uklarheter kan dessverre oppstå. Tjenesten kan ikke foreta skjønnsmessige og/eller rettslige vurderinger.

Ved å velge å benytte tjenesten bekrefter du å være kjent med dette, og at opplysningene som fremkommer ikke er tilstrekkelig til å inngi bud eller inngå avtale om kjøp. Som interessent/budgiver er du selv ansvarlig for å gjøre deg kjent med opplysningene om boligen som gis i salgsdokumentene slik som bla. tilstandsrapport, salgsoppgave og egenerklæring.

Aia Eie profilbildeHei! Jeg er AIA, vår virtuelle meglerassistent ✨

Spør meg om det du lurer på, og jeg skal forsøke å finne svarene for deg.

Du kan bruke et naturlig språk, og stille spørsmål som:

  • "Hvordan er utsikten?"
  • "Er det noe i tilstandsrapporten jeg bør merke meg?"

Takk for tilbakemeldingen!

Det gjøres oppmerksom på at tjenesten «Spør om boligen» er KI-drevet med blant annet OpenAI sin GPT-motor, og kan derfor gi ufullstendige svar. Tjenesten er ment for å gi korte svar på de fleste spørsmål om boligen, men feil/uklarheter kan dessverre oppstå. Tjenesten kan ikke foreta skjønnsmessige og/eller rettslige vurderinger. Opplysningene som fremkommer ved bruk av denne tjenesten er ikke tilstrekkelig til å inngi bud eller inngå avtale om kjøp. Som interessent/budgiver er du selv ansvarlig for å gjøre deg kjent med opplysningene om boligen som gis i salgsdokumentene slik som bla. tilstandsrapport, salgsoppgave og egenerklæring.
Handlinger
Budgivning
Prisantydning
kr 2 690 000,-
Fellesgjeld
kr 120 026,-
Omkostninger
kr 19 782,-
Totalpris
kr 2 829 808,-
Tiltalende & attraktiv 3-roms leilighet i 3.etg med vestvendt balkong. Bad fra 2016 & 3 boder. Parkering, buss & butikk.
Boligtype
Leilighet
Eierform
Andel
Andelsnummer
99
Antall soverom
1 soverom
Etasje
3
Internt bruksareal (BRA-i)
58 m²
Bruksareal (BRA)
67 m²
Eksternt bruksareal (BRA-e)
9 m²
Balkong/Terrasse (TBA)
7 m²
Fellesutgifter
kr 4 990,- / mnd
Prisantydning
kr 2 690 000,-
Omkostninger
kr 19 782,-
Fellesgjeld
kr 120 026,-
Totalpris
kr 2 829 808,-
Fellesformue
kr 8 115,-
Byggeår
1975
Energimerking
E (Oransje)
Matrikkel
knr. 5001, gnr. 194, bnr. 191
Oppdragsnummer
97260099
Prisantydning2 690 000,-
Andel av fellesgjeld120 026,-
Pantattest kjøper336,-
Tingl.gebyr BRL-skjøte545,-
Tingl.gebyr pantedokument BRL545,-
Gebyr utlysing forkjøpsrett (kjøper)8 406,-
Boligkjøperpakken Gjensidige9 950,-
TOTALPRIS2 829 808,-

Få full oversikt

EIE portalen - ditt boligunivers