Digital salgsoppgave

Ovenbakken 31 C

  • 1361 Østerås
  • Bærum kommune

Dette objektet er solgt!

Handlinger
Prisantydning
Objektet er solgt!
Hyggelig leilighet med terrasse og kveldssol - Bad fra 2021 - Parkering* - Nær T-bane, buss og senter - Ingen dok.avg
Boligtype
Leilighet
Eierform
Borettslag
Antall soverom
1 soverom
Etasje
1
Internt bruksareal (BRA-i)
34 m²
Eksternt bruksareal (BRA-e)
3 m²
Balkong/Terrasse (TBA)
10 m²
Bruttoareal (BTA)
37 m²
Fellesutgifter
kr 3 817,- / mnd
Prisantydning
kr 3 090 000,-
Omkostninger
kr 17 431,-
Fellesgjeld
kr 382 466,-
Totalpris
kr 3 489 897,-
Fellesformue
kr 16 919,-
Byggeår
1968
Energimerking
G
Matrikkel
knr.3201, gnr.35, bnr.58,
Oppdragsnummer
36240321
Prisantydning3 090 000,-
Andel av fellesgjeld382 466,-
Pantattest kjøper200,-
Tingl.gebyr BRL-skjøte - Statens Kartverk500,-
Tingl.gebyr pantedokument BRL - Statens Kartverk500,-
Boligkjøperpakke (valgfritt)8 250,-
Gebyr utlysing forkjøpsrett (kjøper)7 981,-
TOTALPRIS3 489 897,-

Som interessent eller budgiver er du selv ansvarlig for å gjøre deg kjent med informasjonen om eiendommen som fremgår av salgsdokumentene. Det tas forbehold om eventuelle feil i den digitale salgsoppgaven.

  • Sett deg godt inn objektet og les salgsoppgaven nøye før du gir bud. Du kan spørre megler for mer informasjon om budgivingsprosessen.

Vennligst ta kontakt med megler om budgivningen.

  • Valg av eiendomsmeglingsforetak skal være frivillig. Eiendomsmeglingsforetak kan ikke inngå oppdrag om eiendomsmegling dersom inngåelsen av oppdraget er satt som vilkår i avtale om annet enn eiendomsmegling, f.eks. tilbud om lån eller andre banktjenester, jf. Lov om eiendomsmegling § 6-3 (3).

Få full oversikt

EIE portalen - ditt boligunivers