Digital salgsoppgave
Vokterveien 22
Prisantydning
Objektet er solgt!
Enebolig med alle funksjoner på en flate. Fantastisk hagetomt! Vestvendt og barnevennlig! Garasje.
- Boligtype
- Enebolig
- Eierform
- Selveier
- Antall soverom
- 3 soverom
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 191 m²
- Eksternt bruksareal (BRA-e)
- 24 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 40 m²
- Bruttoareal (BTA)
- 215 m²
- Kommunale avgifter
- kr 13 071,- / år
- Prisantydning
- kr 4 790 000,-
- Omkostninger
- kr 133 790,-
- Totalpris
- kr 4 923 790,-
- Byggeår
- 1970
- Energimerking
- E
- Tomt
- 1 428 m²
- Matrikkel
- knr.3907, gnr.87, bnr.181,
- Oppdragsnummer
- 87240125
| Prisantydning | 4 790 000,- |
| Pantattest kjøper | 240,- |
| Tingl.gebyr pantedokument | 500,- |
| Tingl.gebyr skjøte | 500,- |
| Boligkjøperpakke (valgfritt) | 15 050,- |
| Dokumentavgift | 117 500,- |
| TOTALPRIS | 4 923 790,- |
Som interessent eller budgiver er du selv ansvarlig for å gjøre deg kjent med informasjonen om eiendommen som fremgår av salgsdokumentene. Det tas forbehold om eventuelle feil i den digitale salgsoppgaven.
Vennligst ta kontakt med megler om budgivningen.
Få full oversikt