Digital salgsoppgave
Bernt Ankers gate 4C
Prisantydning
Objektet er solgt!
Supersentral 1-roms med 3m takhøyde vendt mot stille gårdsrom -V.V & internett inkl - Perfekt førstegangskjøp!
- Boligtype
- Leilighet
- Eierform
- Borettslag
- Antall soverom
- 1 soverom
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 32 m²
- Eksternt bruksareal (BRA-e)
- 5 m²
- Bruttoareal (BTA)
- 37 m²
- Fellesutgifter
- kr 4 477,- / mnd
- Prisantydning
- kr 3 100 000,-
- Omkostninger
- kr 17 332,-
- Fellesgjeld
- kr 466 638,-
- Totalpris
- kr 3 583 970,-
- Byggeår
- 1898
- Energimerking
- F
- Matrikkel
- knr.301, gnr.208, bnr.48,
- Oppdragsnummer
- 99240205
| Prisantydning | 3 100 000,- |
| Andel av fellesgjeld | 466 638,- |
| Pantattest kjøper | 200,- |
| Tingl.gebyr BRL-skjøte - Statens Kartverk | 500,- |
| Tingl.gebyr pantedokument BRL - Statens Kartverk | 500,- |
| Boligkjøperpakke (valgfritt) | 8 250,- |
| Gebyr utlysing forkjøpsrett | 7 882,- |
| TOTALPRIS | 3 583 970,- |
Som interessent eller budgiver er du selv ansvarlig for å gjøre deg kjent med informasjonen om eiendommen som fremgår av salgsdokumentene. Det tas forbehold om eventuelle feil i den digitale salgsoppgaven.
Vennligst ta kontakt med megler om budgivningen.
Få full oversikt