Digital salgsoppgave
Allégaten 27
Prisantydning
kr 3 990 000,-
- Omkostninger
- kr 110 990,-
- Totalpris
- kr 4 100 990,-
Høyden | Nydelig 2-roms i velholdt bygård totaloppusset i 2014, privat balkong og direkte tilkomst til skjermet bakgård!
- Boligtype
- Leilighet
- Eierform
- Eierseksjon
- Antall soverom
- 1 soverom
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 42 m²
- Bruksareal (BRA)
- 49 m²
- Eksternt bruksareal (BRA-e)
- 7 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 3 m²
- Fellesutgifter
- kr 1 567,- / mnd
- Kommunale avgifter
- kr 11 297,- / år
- Prisantydning
- kr 3 990 000,-
- Omkostninger
- kr 110 990,-
- Totalpris
- kr 4 100 990,-
- Fellesformue
- kr 4 412,-
- Byggeår
- 1929
- Energimerking
- D (Gul)
- Tomt
- Eiet tomt 362 m²
- Matrikkel
- knr. 4601, gnr. 164, bnr. 710, snr. 4
- Oppdragsnummer
- 37260306
| Prisantydning | 3 990 000,- |
| Pantattest kjøper | 200,- |
| Tingl.gebyr pantedokument | 545,- |
| Tingl.gebyr skjøte | 545,- |
| Boligkjøperpakken Gjensidige | 9 950,- |
| 2,5% dokumentavgift | 99 750,- |
| TOTALPRIS | 4 100 990,- |
- Gå til budgivning
Få full oversikt