Digital salgsoppgave
Evenrudstykkjet 10 A
Prisantydning
kr 2 290 000,-
- Omkostninger
- kr 68 440,-
- Totalpris
- kr 2 358 440,-
Innbydende og gjennomført selveierleilighet med herlig uteplass. Barnevennlig beliggenhet.
- Boligtype
- Leilighet
- Eierform
- Eierseksjon
- Antall soverom
- 1 soverom
- Etasje
- 1
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 67 m²
- Bruksareal (BRA)
- 74 m²
- Eksternt bruksareal (BRA-e)
- 7 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 21 m²
- Fellesutgifter
- kr 700,- / mnd
- Kommunale avgifter
- kr 18 378,- / år
- Prisantydning
- kr 2 290 000,-
- Omkostninger
- kr 68 440,-
- Totalpris
- kr 2 358 440,-
- Byggeår
- 1990
- Energimerking
- D (Ingen)
- Tomt
- Eiet tomt 1 073 m²
- Matrikkel
- knr. 3411, gnr. 31, bnr. 489, snr. 1
- Oppdragsnummer
- 72260169
| Prisantydning | 2 290 000,- |
| Pantattest kjøper | 240,- |
| Tingl.gebyr pantedokument | 500,- |
| Tingl.gebyr skjøte | 500,- |
| Boligkjøperpakken Gjensidige | 9 950,- |
| 2,5% dokumentavgift | 57 250,- |
| TOTALPRIS | 2 358 440,- |
- Gå til budgivning
Få full oversikt