Digital salgsoppgave
Maths Pedersens gate 4
Prisantydning
Objektet er solgt!
Arkitekttegnet og stilig atriumshus med herlige uteområde. Integrert garasje. Svært barnevennlig område.
- Boligtype
- Enebolig
- Eierform
- Selveier
- Antall soverom
- 3 soverom
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 201 m²
- Bruksareal (BRA)
- 222 m²
- Eksternt bruksareal (BRA-e)
- 21 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 43 m²
- Kommunale avgifter
- kr 34 185,- / år
- Prisantydning
- kr 6 690 000,-
- Omkostninger
- kr 199 010,-
- Totalpris
- kr 6 889 010,-
- Byggeår
- 1967
- Energimerking
- E (Ingen)
- Tomt
- Eiet tomt 418 m²
- Matrikkel
- knr. 3403, gnr. 1, bnr. 3801
- Oppdragsnummer
- 72260055
| Prisantydning | 6 690 000,- |
| Pantattest kjøper | 240,- |
| Tingl.gebyr pantedokument | 500,- |
| Tingl.gebyr skjøte | 500,- |
| Boligkjøperpakken Gjensidige | 19 900,- |
| 2,5% dokumentavgift | 177 870,- |
| TOTALPRIS | 6 889 010,- |
Vennligst ta kontakt med megler om budgivningen.
Få full oversikt