Digital salgsoppgave

Vesthagen Jessheim - Bygg H - H0202

  • 2063 Jessheim
  • Ullensaker kommune
Handlinger
Budgivning
Prisantydning
kr 3 190 000,-
Omkostninger
kr 24 977,-
Totalpris
kr 3 214 977,-
Ny, moderne 1-roms med balkong og garasjeplass – Salg av kontraktsposisjon – Vestbyen Jessheim – Bygg H (Vesthagen)
Boligtype
Annet
Eierform
Selveier
Etasje
2
Internt bruksareal (BRA-i)
29 m²
Bruksareal (BRA)
29 m²
Balkong/Terrasse (TBA)
5 m²
Fellesutgifter
kr 2 479,- / mnd
Prisantydning
kr 3 190 000,-
Omkostninger
kr 24 977,-
Totalpris
kr 3 214 977,-
Energimerking
None (Ingen)
Tomt
Eiet tomt 5 100 m²
Matrikkel
knr. 3209, gnr. 132, bnr. 299
Oppdragsnummer
75260098
Prisantydning3 190 000,-
Tingl.gebyr pantedokument545,-
Tingl.gebyr skjøte545,-
Etableringsgebyr sameiet (inkludert realsameiene12 500,-
Oppstartskapital sameiet: 3 x felleskostnader7 437,-
Driftsameiet Vestbyen 500,-
2,5% dokumentavgift3 450,-
TOTALPRIS3 214 977,-

• Sett deg godt inn objektet og les salgsoppgaven nøye før du gir bud. Du kan spørre megler for mer informasjon om budgivingsprosessen.

Gå til budgivning
  • Valg av eiendomsmeglingsforetak skal være frivillig. Eiendomsmeglingsforetak kan ikke inngå oppdrag om eiendomsmegling dersom inngåelsen av oppdraget er satt som vilkår i avtale om annet enn eiendomsmegling, f.eks. tilbud om lån eller andre banktjenester, jf. Lov om eiendomsmegling § 6-3 (3).

Få full oversikt

EIE portalen - ditt boligunivers