Digital salgsoppgave

Dampsaga allé 10

  • 2053 Jessheim
  • Ullensaker kommune

Vi gjør oppmerksom på at denne tjenesten kan gjøre feil

Tjenesten «Spør om boligen» er KI-drevet med blant annet OpenAI sin GPT-motor, og kan derfor gi ufullstendige svar. Tjenesten er ment for å gi korte svar på de fleste spørsmål om boligen, men feil/uklarheter kan dessverre oppstå. Tjenesten kan ikke foreta skjønnsmessige og/eller rettslige vurderinger.

Ved å velge å benytte tjenesten bekrefter du å være kjent med dette, og at opplysningene som fremkommer ikke er tilstrekkelig til å inngi bud eller inngå avtale om kjøp. Som interessent/budgiver er du selv ansvarlig for å gjøre deg kjent med opplysningene om boligen som gis i salgsdokumentene slik som bla. tilstandsrapport, salgsoppgave og egenerklæring.

Aia Eie profilbildeHei! Jeg er AIA, vår virtuelle meglerassistent ✨

Spør meg om det du lurer på, og jeg skal forsøke å finne svarene for deg.

Du kan bruke et naturlig språk, og stille spørsmål som:

  • "Hvordan er utsikten?"
  • "Er det noe i tilstandsrapporten jeg bør merke meg?"

Takk for tilbakemeldingen!

Det gjøres oppmerksom på at tjenesten «Spør om boligen» er KI-drevet med blant annet OpenAI sin GPT-motor, og kan derfor gi ufullstendige svar. Tjenesten er ment for å gi korte svar på de fleste spørsmål om boligen, men feil/uklarheter kan dessverre oppstå. Tjenesten kan ikke foreta skjønnsmessige og/eller rettslige vurderinger. Opplysningene som fremkommer ved bruk av denne tjenesten er ikke tilstrekkelig til å inngi bud eller inngå avtale om kjøp. Som interessent/budgiver er du selv ansvarlig for å gjøre deg kjent med opplysningene om boligen som gis i salgsdokumentene slik som bla. tilstandsrapport, salgsoppgave og egenerklæring.
Handlinger
Budgivning
Prisantydning
kr 4 290 000,-
Omkostninger
kr 118 551,-
Totalpris
kr 4 408 551,-
Attraktiv 3-roms selveierleilighet | Garasje m/ elbil lader | Terrasse på 16 kvm | Fjernvarme inkl. i felleskost | Bod
Boligtype
Leilighet
Eierform
Eierseksjon
Antall soverom
2 soverom
Etasje
1
Internt bruksareal (BRA-i)
65 m²
Bruksareal (BRA)
65 m²
Balkong/Terrasse (TBA)
16 m²
Fellesutgifter
kr 4 079,- / mnd
Kommunale avgifter
kr 12 852,- / år
Prisantydning
kr 4 290 000,-
Omkostninger
kr 118 551,-
Totalpris
kr 4 408 551,-
Fellesformue
kr 12 598,-
Byggeår
2013
Energimerking
B (Grønn)
Tomt
Eiet tomt 9 163 m²
Matrikkel
knr. 3209, gnr. 135, bnr. 885, snr. 6
Oppdragsnummer
20260113
Prisantydning4 290 000,-
Gebyr utlysing forkjøpsrett (kjøper)1,-
Pantattest kjøper (avsatt)260,-
Tingl.gebyr pantedokument545,-
Tingl.gebyr skjøte545,-
Boligkjøperpakken Gjensidige9 950,-
2,5% dokumentavgift107 250,-
TOTALPRIS4 408 551,-

Få full oversikt

EIE portalen - ditt boligunivers