Digital salgsoppgave

Ullernkammen 16 A

  • 0380 Oslo
  • OSLO kommune
Handlinger
Budgivning
Prisantydning
kr 18 500 000,-
Omkostninger
kr 158 870,-
Totalpris
kr 18 658 870,-
Enebolig Ullernkammen 16 A
Boligtype
Enebolig
Eierform
Eierseksjon
Antall soverom
4 soverom
Internt bruksareal (BRA-i)
174 m²
Balkong/Terrasse (TBA)
31 m²
Bruttoareal (BTA)
174 m²
Prisantydning
kr 18 500 000,-
Omkostninger
kr 158 870,-
Totalpris
kr 18 658 870,-
Matrikkel
knr.301, gnr.28, bnr.587,
Oppdragsnummer
127240113
Prisantydning18 500 000,-
Pantattest kjøper200,-
Tingl.gebyr pantedokument585,-
Tingl.gebyr skjøte585,-
Dokumentavgift (avgiftsgrunnlag: 6 300 000,-)157 500,-
TOTALPRIS18 658 870,-

• Sett deg godt inn objektet og les salgsoppgaven nøye før du gir bud. Du kan spørre megler for mer informasjon om budgivingsprosessen.

Gå til budgivning
  • Valg av eiendomsmeglingsforetak skal være frivillig. Eiendomsmeglingsforetak kan ikke inngå oppdrag om eiendomsmegling dersom inngåelsen av oppdraget er satt som vilkår i avtale om annet enn eiendomsmegling, f.eks. tilbud om lån eller andre banktjenester, jf. Lov om eiendomsmegling § 6-3 (3).

Få full oversikt

EIE portalen - ditt boligunivers