Digital salgsoppgave

Bakkestien 4 A, B, C

  • 2040 Kløfta
  • Ullensaker kommune

Dette objektet er solgt!

Handlinger
Prisantydning
Objektet er solgt!
Innholdsrik bolig med tre boenheter | Skjermet hage, nydelig uteplasser og dobbelgarasje | Sentralt og familievennlig
Boligtype
Enebolig
Eierform
Selveier
Antall soverom
7 soverom
Internt bruksareal (BRA-i)
335 m²
Balkong/Terrasse (TBA)
80 m²
Bruttoareal (BTA)
335 m²
Kommunale avgifter
kr 41 552,- / år
Prisantydning
kr 10 500 000,-
Omkostninger
kr 276 250,-
Totalpris
kr 10 776 250,-
Byggeår
1977
Energimerking
E
Tomt
949 m²
Matrikkel
knr.3209, gnr.29, bnr.636,
Oppdragsnummer
20240117
Prisantydning10 500 000,-
Pantattest kjøper200,-
Tingl.gebyr pantedokument500,-
Tingl.gebyr skjøte500,-
Boligkjøperpakke (valgfritt)17 550,-
Dokumentavgift257 500,-
TOTALPRIS10 776 250,-

Som interessent eller budgiver er du selv ansvarlig for å gjøre deg kjent med informasjonen om eiendommen som fremgår av salgsdokumentene. Det tas forbehold om eventuelle feil i den digitale salgsoppgaven.

  • Sett deg godt inn objektet og les salgsoppgaven nøye før du gir bud. Du kan spørre megler for mer informasjon om budgivingsprosessen.

Vennligst ta kontakt med megler om budgivningen.

  • Valg av eiendomsmeglingsforetak skal være frivillig. Eiendomsmeglingsforetak kan ikke inngå oppdrag om eiendomsmegling dersom inngåelsen av oppdraget er satt som vilkår i avtale om annet enn eiendomsmegling, f.eks. tilbud om lån eller andre banktjenester, jf. Lov om eiendomsmegling § 6-3 (3).

Få full oversikt

EIE portalen - ditt boligunivers