Digital salgsoppgave

Thereses gate 50

  • 0168 Oslo
  • OSLO kommune

Dette objektet er solgt!

Handlinger
Prisantydning
Objektet er solgt!
Lys og lekker 3-roms med to balkonger | Nytt kjøkken og bad fra 2019 | Attraktiv beliggenhet midt i hjertet av Bislett!
Boligtype
Leilighet
Eierform
Eierseksjon
Antall soverom
2 soverom
Etasje
3
Internt bruksareal (BRA-i)
77 m²
Bruksareal (BRA)
90 m²
Eksternt bruksareal (BRA-e)
13 m²
Balkong/Terrasse (TBA)
4 m²
Fellesutgifter
kr 6 163,- / mnd
Prisantydning
kr 7 990 000,-
Omkostninger
kr 204 920,-
Fellesgjeld
kr 207 170,-
Totalpris
kr 8 402 090,-
Byggeår
1936
Energimerking
G (Rød)
Tomt
Leid tomt 3 568 m²
Matrikkel
knr. 0301, gnr. 217, bnr. 217, snr. 4
Oppdragsnummer
31250143
Prisantydning7 990 000,-
Andel av fellesgjeld207 170,-
2,5% dokumentavgift204 920,-
TOTALPRIS8 402 090,-

• Sett deg godt inn objektet og les salgsoppgaven nøye før du gir bud. Du kan spørre megler for mer informasjon om budgivingsprosessen.

Vennligst ta kontakt med megler om budgivningen.

  • Valg av eiendomsmeglingsforetak skal være frivillig. Eiendomsmeglingsforetak kan ikke inngå oppdrag om eiendomsmegling dersom inngåelsen av oppdraget er satt som vilkår i avtale om annet enn eiendomsmegling, f.eks. tilbud om lån eller andre banktjenester, jf. Lov om eiendomsmegling § 6-3 (3).

Få full oversikt

EIE portalen - ditt boligunivers