Digital salgsoppgave

Tuvvollveien 3 A

  • 8613 Mo i Rana
  • RANA kommune

Vi gjør oppmerksom på at denne tjenesten kan gjøre feil

Tjenesten «Spør om boligen» er KI-drevet med blant annet OpenAI sin GPT-motor, og kan derfor gi ufullstendige svar. Tjenesten er ment for å gi korte svar på de fleste spørsmål om boligen, men feil/uklarheter kan dessverre oppstå. Tjenesten kan ikke foreta skjønnsmessige og/eller rettslige vurderinger.

Ved å velge å benytte tjenesten bekrefter du å være kjent med dette, og at opplysningene som fremkommer ikke er tilstrekkelig til å inngi bud eller inngå avtale om kjøp. Som interessent/budgiver er du selv ansvarlig for å gjøre deg kjent med opplysningene om boligen som gis i salgsdokumentene slik som bla. tilstandsrapport, salgsoppgave og egenerklæring.

Aia Eie profilbildeHei! Jeg er AIA, vår virtuelle meglerassistent ✨

Spør meg om det du lurer på, og jeg skal forsøke å finne svarene for deg.

Du kan bruke et naturlig språk, og stille spørsmål som:

  • "Hvordan er utsikten?"
  • "Er det noe i tilstandsrapporten jeg bør merke meg?"

Takk for tilbakemeldingen!

Det gjøres oppmerksom på at tjenesten «Spør om boligen» er KI-drevet med blant annet OpenAI sin GPT-motor, og kan derfor gi ufullstendige svar. Tjenesten er ment for å gi korte svar på de fleste spørsmål om boligen, men feil/uklarheter kan dessverre oppstå. Tjenesten kan ikke foreta skjønnsmessige og/eller rettslige vurderinger. Opplysningene som fremkommer ved bruk av denne tjenesten er ikke tilstrekkelig til å inngi bud eller inngå avtale om kjøp. Som interessent/budgiver er du selv ansvarlig for å gjøre deg kjent med opplysningene om boligen som gis i salgsdokumentene slik som bla. tilstandsrapport, salgsoppgave og egenerklæring.
Handlinger
Budgivning
Prisantydning
kr 2 700 000,-
Fellesgjeld
kr 343 517,-
Omkostninger
kr 11 299,-
Totalpris
kr 3 054 816,-
Familievennlig halvpart av tomannsbolig i borettslag med sentral og skjermet beliggenhet | 3 soverom | Næhet til skole
Boligtype
Vertikaldelt tomannsbolig
Eierform
Andel
Andelsnummer
90
Antall soverom
3 soverom
Internt bruksareal (BRA-i)
117 m²
Bruksareal (BRA)
126 m²
Eksternt bruksareal (BRA-e)
9 m²
Balkong/Terrasse (TBA)
23 m²
Fellesutgifter
kr 7 574,- / mnd
Prisantydning
kr 2 700 000,-
Omkostninger
kr 11 299,-
Fellesgjeld
kr 343 517,-
Totalpris
kr 3 054 816,-
Fellesformue
kr 8 354,-
Byggeår
1956
Energimerking
G (Ingen)
Tomt
Leid tomt 30 898 m²
Matrikkel
knr. 1833, gnr. 99, bnr. 242, fnr. 46
Oppdragsnummer
5260020
Prisantydning2 700 000,-
Andel av fellesgjeld343 517,-
Pantattest kjøper259,-
Tingl.gebyr BRL-skjøte545,-
Tingl.gebyr pantedokument BRL545,-
Boligkjøperpakken Gjensidige9 950,-
TOTALPRIS3 054 816,-

Få full oversikt

EIE portalen - ditt boligunivers