Digital salgsoppgave

Ingvald Kristiansens gate 1 (Skårerløkka premium leilighet H0401)

  • 1461 Lørenskog
  • Lørenskog kommune

Dette objektet er solgt!

Handlinger
Prisantydning
Objektet er solgt!
NY PRIS! Attraktiv 2-roms selveier - 4. etg. - Sentralt beliggende - Bolig under oppføring - Salg av kontraktposisjon
Boligtype
Leilighet
Eierform
Eierseksjon
Antall soverom
1 soverom
Etasje
4
Internt bruksareal (BRA-i)
45 m²
Bruksareal (BRA)
45 m²
Balkong/Terrasse (TBA)
8 m²
Fellesutgifter
kr 1 800,- / mnd
Prisantydning
kr 4 250 000,-
Omkostninger
kr 10 100,-
Totalpris
kr 4 260 100,-
Byggeår
2025
Energimerking
None (Ingen)
Matrikkel
knr. 3222, gnr. 101, bnr. 204, snr. 150
Oppdragsnummer
75250132
Prisantydning4 250 000,-
2,5% dokumentavgift10 100,-
TOTALPRIS4 260 100,-

• Sett deg godt inn objektet og les salgsoppgaven nøye før du gir bud. Du kan spørre megler for mer informasjon om budgivingsprosessen.

Vennligst ta kontakt med megler om budgivningen.

  • Valg av eiendomsmeglingsforetak skal være frivillig. Eiendomsmeglingsforetak kan ikke inngå oppdrag om eiendomsmegling dersom inngåelsen av oppdraget er satt som vilkår i avtale om annet enn eiendomsmegling, f.eks. tilbud om lån eller andre banktjenester, jf. Lov om eiendomsmegling § 6-3 (3).

Få full oversikt

EIE portalen - ditt boligunivers