Digital salgsoppgave
Garver Ytteborgs vei 93 B
Prisantydning
Objektet er solgt!
Lys og pen 3-roms med vestvendt innglasset balkong - Garasjeplass - Lav fellesgjeld - Varmtvann inkl.
- Boligtype
- Leilighet
- Eierform
- Andel
- Andelsnummer
- 67
- Antall soverom
- 2 soverom
- Etasje
- 4
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 57 m²
- Bruksareal (BRA)
- 67 m²
- Eksternt bruksareal (BRA-e)
- 3 m²
- Innglasset balkong (BRA-b)
- 7 m²
- Fellesutgifter
- kr 4 167,- / mnd
- Prisantydning
- kr 3 300 000,-
- Fellesgjeld
- kr 77 000,-
- Totalpris
- kr 3 377 000,-
- Fellesformue
- kr 38 512,-
- Byggeår
- 1979
- Energimerking
- E (Rød)
- Tomt
- Eiet tomt 9 696 m²
- Matrikkel
- knr. 0301, gnr. 103, bnr. 33
- Oppdragsnummer
- 75250172
| Prisantydning | 3 300 000,- |
| Andel av fellesgjeld | 77 000,- |
| TOTALPRIS | 3 377 000,- |
Vennligst ta kontakt med megler om budgivningen.
Få full oversikt