Digital salgsoppgave
Olaf Schous vei 24
Prisantydning
kr 3 950 000,-
- Omkostninger
- kr 110 051,-
- Totalpris
- kr 4 060 051,-
Sjarmerende 2-R toppleilighet i grønne omgivelser! Bad fra 2015. A-konto VV/fyr. Perfekt førstegangskjøp
- Boligtype
- Leilighet
- Eierform
- Eierseksjon
- Antall soverom
- 1 soverom
- Etasje
- 5
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 34 m²
- Bruksareal (BRA)
- 37 m²
- Eksternt bruksareal (BRA-e)
- 3 m²
- Fellesutgifter
- kr 3 143,- / mnd
- Prisantydning
- kr 3 950 000,-
- Omkostninger
- kr 110 051,-
- Totalpris
- kr 4 060 051,-
- Fellesformue
- kr 18 428,-
- Byggeår
- 1937
- Energimerking
- D (Ingen)
- Tomt
- Eiet tomt 1 485 m²
- Matrikkel
- knr. 0301, gnr. 83, bnr. 178, snr. 50
- Oppdragsnummer
- 85260083
| Prisantydning | 3 950 000,- |
| Gebyr utlysing forkjøpsrett (kjøper) | 1,- |
| Pantattest kjøper | 260,- |
| Tingl.gebyr pantedokument | 545,- |
| Tingl.gebyr skjøte | 545,- |
| Boligkjøperpakken Gjensidige | 9 950,- |
| 2,5% dokumentavgift | 98 750,- |
| TOTALPRIS | 4 060 051,- |
- Salgsoppgave
- Tilstandsrapport.pdf
- Egenerklæring (1).pdf
- Energiattest.pdf
- Nabolagsprofil-4760740.pdf
- Reguleringskart_A3.pdf
- Husordensregler.pdf
- Årsberetning.pdf
- 9169225 Meglerbrev 7286-1-50.pdf
- Vedtekter.pdf
- Olaf Schous vei 20-24 - Vaaningshus - Etasjeplan - 1936.pdf
- Olaf Schous vei 20-24 - Vaaningshus - Ferdigattest - 1938.pdf
- Olaf Schous vei 20-24 - Modernisering av bad - Ferdigattest - 2015.pdf
- Olaf Schous vei 24 - Flytting kj¢kken og ombygging til soverom - Ferdigattest - 2020.pdf
- Gå til budgivning