Digital salgsoppgave
Karisveien 112
Prisantydning
Objektet er solgt!
Strøkent rekkehus pusset opp i 2023 - 2 bad - 2 terrasser på 108 kvm - 4 soverom - Garasje - Barnevennlige omgivelser
- Boligtype
- Rekkehus
- Eierform
- Andel
- Andelsnummer
- 114
- Antall soverom
- 4 soverom
- Etasje
- 2
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 115 m²
- Bruksareal (BRA)
- 121 m²
- Eksternt bruksareal (BRA-e)
- 6 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 108 m²
- Fellesutgifter
- kr 5 881,- / mnd
- Prisantydning
- kr 5 700 000,-
- Omkostninger
- kr 19 706,-
- Fellesgjeld
- kr 155 824,-
- Totalpris
- kr 5 875 530,-
- Fellesformue
- kr 47 382,-
- Byggeår
- 1982
- Energimerking
- E (Ingen)
- Tomt
- Eiet tomt 43 549 m²
- Matrikkel
- knr. 3205, gnr. 71, bnr. 44
- Oppdragsnummer
- 91260101
| Prisantydning | 5 700 000,- |
| Andel av fellesgjeld | 155 824,- |
| Gebyr utlysing forkjøpsrett (kjøper) | 8 406,- |
| Pantattest kjøper | 260,- |
| Tingl.gebyr BRL-skjøte | 545,- |
| Tingl.gebyr pantedokument BRL | 545,- |
| Boligkjøperpakken Gjensidige | 9 950,- |
| TOTALPRIS | 5 875 530,- |
Vennligst ta kontakt med megler om budgivningen.
Få full oversikt