Digital salgsoppgave

Framnesveien 16

  • 0270 Oslo
  • OSLO kommune

Dette objektet er solgt!

Handlinger
Prisantydning
Objektet er solgt!
Lys, klassisk 2-roms hjørneleilighet med generøs takhøyde, store vindusflater og lite innsyn. Lave felleskostnader.
Boligtype
Leilighet
Eierform
Eierseksjon
Antall soverom
1 soverom
Internt bruksareal (BRA-i)
37 m²
Bruksareal (BRA)
42 m²
Eksternt bruksareal (BRA-e)
5 m²
Fellesutgifter
kr 2 732,- / mnd
Prisantydning
kr 4 690 000,-
Omkostninger
kr 119 950,-
Fellesgjeld
kr 158 618,-
Totalpris
kr 4 968 568,-
Byggeår
1892
Energimerking
G (Rød)
Tomt
Eiet tomt 539 m²
Matrikkel
knr. 0301, gnr. 211, bnr. 158, snr. 14
Oppdragsnummer
99251242
Prisantydning4 690 000,-
Andel av fellesgjeld158 618,-
2,5% dokumentavgift119 950,-
TOTALPRIS4 968 568,-

• Sett deg godt inn objektet og les salgsoppgaven nøye før du gir bud. Du kan spørre megler for mer informasjon om budgivingsprosessen.

Vennligst ta kontakt med megler om budgivningen.

  • Valg av eiendomsmeglingsforetak skal være frivillig. Eiendomsmeglingsforetak kan ikke inngå oppdrag om eiendomsmegling dersom inngåelsen av oppdraget er satt som vilkår i avtale om annet enn eiendomsmegling, f.eks. tilbud om lån eller andre banktjenester, jf. Lov om eiendomsmegling § 6-3 (3).

Få full oversikt

EIE portalen - ditt boligunivers