Digital salgsoppgave

Bærumsveien 221 - 223

  • 1357 Bekkestua
  • Bærum kommune
Handlinger
Budgivning
Prisantydning
kr 16 550 000,-
Omkostninger
kr 114 820,-
Totalpris
kr 16 664 820,-
Rekkehus E-2. Snr. 21. Areal 153 kvm. Takterrasse 15,6 kvm
Boligtype
Leilighet
Eierform
Eierseksjon
Antall soverom
3 soverom
Internt bruksareal (BRA-i)
153 m²
Balkong/Terrasse (TBA)
18 m²
Bruttoareal (BTA)
153 m²
Prisantydning
kr 16 550 000,-
Omkostninger
kr 114 820,-
Totalpris
kr 16 664 820,-
Matrikkel
knr.3201, gnr.19, bnr.227,
Oppdragsnummer
36230614
Prisantydning16 550 000,-
Pantattest kjøper200,-
Tingl.gebyr pantedokument500,-
Tingl.gebyr skjøte500,-
Dokumentavgift (avgiftsgrunnlag: 4 545 454,-)113 620,-
TOTALPRIS16 664 820,-

• Sett deg godt inn objektet og les salgsoppgaven nøye før du gir bud. Du kan spørre megler for mer informasjon om budgivingsprosessen.

Gå til budgivning
  • Valg av eiendomsmeglingsforetak skal være frivillig. Eiendomsmeglingsforetak kan ikke inngå oppdrag om eiendomsmegling dersom inngåelsen av oppdraget er satt som vilkår i avtale om annet enn eiendomsmegling, f.eks. tilbud om lån eller andre banktjenester, jf. Lov om eiendomsmegling § 6-3 (3).

Få full oversikt

EIE portalen - ditt boligunivers