Våre kontorer

Vi er de lokale ekspertene som kjenner boligmarkedet og menneskene som bor i vårt nærområde. Vi vet at våre oppdrag kommer fra fornøyde kunder, og som Norges største private eiendomsmeglerkjede må vi gjøre oss fortjent til hvert eneste et.

Ditt valgte kontor

Du må skru på lokasjonssporing i nettleseren din (geolocation) for å vise ditt nærmeste kontor.
Hvordan skru på lokasjonssporing

Eie Administrasjonen

Adresse: Borgenveien 66, Oslo
Telefon: 90 04 47 39
E-post: eie@eie.no
Les mer

Eie Aker Brygge

Adresse: Bryggetorget 13/15, 0250 Oslo, Oslo
Telefon: 22 83 37 00
E-post: akerbrygge@eie.no
Les mer

Eie Asker

Adresse: Bankveien 11, Asker
Telefon: 66 90 15 00
E-post: asker@eie.no
Les mer

Eie Bekkelaget & Nordstrand

Adresse: Kongsveien 78, 0177, Oslo
Telefon: 23 16 73 00
E-post: nordstrand@eie.no
Les mer

Eie Bekkestua

Adresse: Gml. Ringeriksvei 35 B, Bekkestua
Telefon: 67 10 38 38
E-post: bekkestua@eie.no
Les mer

Eie Bergen Kronstad

Adresse: Edvard Griegs vei 3 C, Bergen
Telefon: 53 51 98 80
E-post: kronstad@eie.no
Les mer

Eie Bergen Sentrum

Adresse: Markeveien 10, Bergen
Telefon: 55 70 57 50
E-post: bergen@eie.no
Les mer

Eie Bjørkelangen

Adresse: Kompveien 2668, Bjørkelangen
Telefon: 62 11 11 11
E-post: bjorkelangen@eie.no
Les mer

Eie Bodø

Adresse: Storgata 13 A, Bodø
Telefon: 75 56 54 00
E-post: bodo@eie.no
Les mer

Eie Fagerborg

Adresse: Ullevålsveien 113, Oslo
Telefon: 22 93 08 30
E-post: fagerborg@eie.no
Les mer

Eie Fornebu

Adresse: Solgangsbrisen 5, Fornebu
Telefon: 67 15 03 00
E-post: fornebu@eie.no
Les mer

Eie Fredensborg

Adresse: Fredensborgveien 33, Oslo
Telefon: 97 06 48 00
E-post: fredensborg@eie.no
Les mer

Eie Fredrikstad

Adresse: Arne Stangebyes gate 11, Fredrikstad
Telefon: 69 36 69 40
E-post: jal@eie.no
Les mer

Eie Frogner

Adresse: Frognerveien 22, 0263 Oslo, Oslo
Telefon: 22 13 55 00
E-post: frogner@eie.no
Les mer

Eie Hamar

Adresse: Seminargata 1, Hamar
Telefon: 62 50 71 00
E-post: hamar@eie.no
Les mer

Eie Horten

Adresse: Storgata 34, Horten
Telefon: 33 30 70 00
E-post: horten@eie.no
Les mer

Eie Kolsås

Adresse: Kinoveien 9, Sandvika
Telefon: 90 76 06 00
E-post: kolsaas@eie.no
Les mer

Eie Kongsvinger

Adresse: Storgata 9, Kongsvinger
Telefon: 62 82 55 00
E-post: kongsvinger@eie.no
Les mer

Eie Lågendalen

Adresse: Lågaveien 25, Svarstad
E-post: lagendalen@eie.no
Les mer

Eie Larvik

Adresse: Faret 8, Larvik
Telefon: 33 74 02 34
E-post: larvik@eie.no
Les mer

Eie Lillestrøm

Adresse: Storgata 29, Lillestrøm
Telefon: 63 80 54 10
E-post: lillestrom@eie.no
Les mer

Eie Løren & Økern

Adresse: Lørenveien 41 D, Oslo
Telefon: 40 02 00 95
E-post: loren@eie.no
Les mer

Eie Majorstuen

Adresse: Prof. Dahls gate 8, 0355 Oslo, Oslo
Telefon: 21 00 44 00
E-post: majorstuen@eie.no
Les mer

Eie Nybygg

Adresse: Lørenveien 41 D, Oslo
Telefon: 40 00 48 76
E-post: nybygg@eie.no
Les mer

Eie Økonomi

Adresse: Borgenveien 66, Oslo
Telefon: 22 52 01 11
E-post: oppgjor@eie.no
Les mer

Eie Rakkestad

Adresse: Storgata 21, Rakkestad
Telefon: 69 22 73 00
E-post: rakkestad@eie.no
Les mer

Eie Røa

Adresse: Griniveien 10, Oslo
Telefon: 22 51 11 11
E-post: roa@eie.no
Les mer

Eie Sandefjord

Adresse: Thor Dahls gate 1-5, Sandefjord
Telefon: 33 47 30 00
E-post: sandefjord@eie.no
Les mer

Eie Sandnes

Adresse: Eidsvollgata 47, Sandnes
Telefon: 93 04 49 02
E-post: sandnes@eie.no
Les mer

Eie Sandvika

Adresse: Kinoveien 9 A, Sandvika
Telefon: 67 55 08 00
E-post: sandvika@eie.no
Les mer

Eie Sarpsborg

Adresse: St. Marie gate 112, Sarpsborg
Telefon: 69 11 32 00
E-post: sarpsborg@eie.no
Les mer

Eie Sinsen

Adresse: Trondheimsveien 153-155, Oslo
Telefon: 21 01 68 00
E-post: sinsen@eie.no
Les mer

Eie Ski

Adresse: Nordbyveien 27 A, Ski
Telefon: 64 80 97 00
E-post: ski@eie.no
Les mer

Eie Skøyen

Adresse: Hoffsveien 22, Oslo
Telefon: 22 06 30 00
E-post: skoyen@eie.no
Les mer

Eie Stabekk

Adresse: Gml. Drammens vei 45, Stabekk
Telefon: 67 53 23 10
E-post: stabekk@eie.no
Les mer

Eie Stavanger

Adresse: Niels Juels gate 50, Stavanger
Telefon: 51 90 57 00
E-post: stavanger@eie.no
Les mer

Eie Stokke

Adresse: Frederik Stangs gate 1, Stokke
Telefon: 33 47 30 00
E-post: stokke@eie.no
Les mer

Eie Stovner

Adresse: Stovner senter 3, Oslo
Telefon: 22 30 18 00
E-post: stovner@eie.no
Les mer

Eie Tønsberg

Adresse: Nedre Langgate 39, Tønsberg
Telefon: 33 30 70 00
E-post: tonsberg@eie.no
Les mer

Eie Torshov

Adresse: Vogts gate 44, Oslo
Telefon: 21 01 68 00
E-post: torshov@eie.no
Les mer

Eie Tromsø

Adresse: Grønnegata 30, Tromsø
Telefon: 40 00 64 24
E-post: tromso@eie.no
Les mer

Eie Trondheim

Adresse: Nardobakken 2, Trondheim
Telefon: 73 18 58 00
E-post: trondheim.nardo@eie.no
Les mer

Eie Ullensaker

Adresse: Trondheimsvegen 72, Kløfta
Telefon: 63 98 00 64
E-post: ullensaker@eie.no
Les mer

Eie Ullern

Adresse: Vækerøveien 26, Oslo
Telefon: 23 25 44 88
E-post: ullern@eie.no
Les mer

Eie Veitvet

Adresse: Veitvetveien 8, Oslo
Telefon: 21 45 65 00
E-post: veitvet@eie.no
Les mer

Eie Vinderen

Adresse: Borgenveien 66, Oslo
Telefon: 90 70 70 70
E-post: vinderen@eie.no
Les mer

Eie Vollen

Adresse: G. M. Brydes vei 2, Vollen
Telefon: 92 84 22 49
E-post: vollen@eie.no
Les mer